Dom o niecodziennym wyglądzie

Nowoczesne domy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują przestrzeni i światła. Jednak tradycja w budowaniu domów wyglądała kiedyś nieco inaczej i wiele osób oczekuje ich zachowania. Projekty dworków właśnie dla takich osób sprawdzą się świetnie. To właśnie tam można poczuć klimat i tradycyjną nutę. 

Niecodzienny wygląd dworków

 

Dworki są to domostwa, które zdecydowanie rzucają się w oczy na tle innych domów. Są tam bowiem zastosowane nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu mieszka się bardzo wygodnie, ale także zachowane są tradycyjne aspekty. Możemy np spotkać nowoczesne domy z drewnianymi drzwiami garażowymi, które zdecydowanie kojarzone są z dawnymi domami. 

https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-w-stylu-dworkowym/

Dworki są zazwyczaj malowane na jasne kolory, przez co wydają się jeszcze większe niż w rzeczywistości są. Wejście zazwyczaj jest bardzo duże i okala je weranda, również charakterystyczna jeśli chodzi o dawne czasy. 

W środku natomiast nadal możemy spotkać pomieszczenia, które są od siebie oddzielone. W nowoczesnych domach bardziej rezygnuje się już ze ścian i np jadalnie łączy się z kuchnią i salonem. Tutaj zazwyczaj wszystko jest oddzielone, a korytarz prowadzi do innych części domu. 

 

Dworki jednak są bardzo dobrą propozycją dla osób, które oczekują tradycyjnych rozwiązań i szukają domu z duszą. Owe rezydencje są zazwyczaj polecane osobą, które swój dom zamierzają postawić z dala od zgiełku miasta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dom. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.